ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
MÜZİK ALGISI TESTİ NEDİR?

Uzmanlık Ürünü

Uzmanlık Ürünü

7 yaşından büyük herkesin kendi müzik algısı hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamayı amaçlayan, Anadolu Üniversitesi’nde bir uzman ekip tarafından bilimsel yöntemlerle geliştirilmiş bir üründür.

Geçerli ve Güvenilir

Geçerli ve Güvenilir

Anadolu Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri kapsamında geliştirilen AMAT, alan uzmanlarının kontrolünde geçerlilik ve güvenilirlik çalışmaları yapılmış bilimsel bir çalışmadır.

Kullanımı Kolay

Kullanımı Kolay

AMAT, kullanıcı odaklı sezgisel tasarım anlayışıyla hazırlanmış dijital bir yazılımdır. Masaüstü ve tablet bilgisayarlarla hem bireysel hem kurumsal uygulamalara olanak sağlar.

NASIL
KULLANILIR?

Lütfen ŞİMDİ DENE butonuna tıklayarak giriş yapın. Eğer hesabınız yoksa geçerli bir e-posta adresi kullanarak kolayca yeni hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra yeni bir test oluşturabilir, daha önce başladığınız testlere kaldığınız yerden devam edebilir ve profil bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Yeni bir test oluşturmak ve testi tamalamak için ekrandaki yönergeleri takip edin. Test sonuçlarını tüm sorular tamamlandıktan sonra görüntülecektir.

AMAT'I
HAZIRLAYANLAR

Bu test Anadolu Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projesi kapsamında Prof. Dr. Ozan Evrim Tunca (Müzik ve Müzik Eğitimi) yürütücülüğünde, Prof. Dr. Şükrü Torun (Nöroloji/Nörokreatif Müzik Terapi) ve Prof. Dr. Evrim Genç Kumtepe (Ölçme ve Veri Analisti) Öğr.Gör. Yusuf Zafer Can Uğurhan (Ölçme ve Veri Analizi) tarafından hazırlanmıştır.